HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

Afrika Yardım Derneği, Afrika kıtasında ihtiyaç sahibi insanlar için yardım kampanyaları düzenlemekte ve hayırseverlerin bağışlarını ulaştırmaktadır. Vaha Derneğimiz, insanların ihtiyaçlarını, açlık ve sağlık sorunları gibi konularda yardım etmelerine yardımcı olmak amacıyla kurulmuştur.

Vaha Derneğimiz, güncel bilgi ve kaynakları kullanarak Afrika kıtasındaki en acil ihtiyaçları belirlemekte ve hayırseverlerin bağışlarını en efektif şekilde kullanmasını sağlamaktadır. Bağışlar, açlıkla mücadele, sağlık hizmetleri, medrese yapımı ve temel ihtiyaçları karşılamak üzere kullanılmaktadır.

Derneğe yardım etmek isteyen hayırseverlerin, güvenli ve kolay bir şekilde bağış yapmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, bağışların nasıl kullanıldığı hakkında da bilgi sunmaktadır.

“Bu zorlu günlerde yardımlaşma ve dayanışma ruhunun önemini anlamaktayız ve herkesin ihtiyaç duyduğu anda elini uzatabileceği bir toplum oluşturmak için çalışıyoruz.”

Afrika Yardım Derneği, insanların hayatını kolaylaştırmaya devam edecektir. Bağışınız, Afrika kıtasındaki insanların ihtiyaçlarına cevap vermenin ve onların hayatını kolaylaştırmanın anahtarıdır.

Bu dernek, su kuyuları, gıda yardımları, fidan dikimi, adak, akika ve vacip kurban kesimleri gibi faaliyetlerini de yürütmektedir. Bu derneğin amacı, Afrika’daki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara yardım etmek suretiyle daha aydınlık bir gelecek oluşturmaktır.