HAKKIMIZDA

Vaha Derneği

Biz Kimiz?

Afrika’da ki ihtiyaç sahibi insanlar için, sevginin, kardeşliğin, paylaşmanın ve güzel ahlakın hakim olduğu bir Afrika için   İnsanlığın olduğu her yerde

BİZ KİMİZ?

Vaha Derneğimiz, güncel bilgi ve kaynakları kullanarak Afrika kıtasındaki en acil ihtiyaçları belirlemektedir. Bağışlar, açlıkla mücadele, sağlık hizmetleri, medrese yapımı ve temel ihtiyaçları karşılamak üzere kullanılmaktadır.

Derneğe yardım etmek isteyen insanların, güvenli ve kolay bir şekilde bağış yapmalarını sağlamaktadır. Ayrıca, bağışların nasıl kullanıldığı hakkında da bilgi sunmaktadır.

“Bu zorlu günlerde yardımlaşma ve dayanışma ruhunun önemini anlamaktayız ve herkesin ihtiyaç duyduğu anda elini uzatabileceği bir toplum oluşturmak için çalışıyoruz.”

Vaha Derneği, insanların hayatını kolaylaştırmaya devam edecektir. Bağışınız, Afrika kıtasındaki insanların ihtiyaçlarına cevap vermenin ve onların hayatını kolaylaştırmanın anahtarıdır.

Bu derneğin amacı, Afrika’daki ihtiyaç sahiplerine ulaşarak onlara yardım etmek suretiyle daha aydınlık bir gelecek oluşturmaktır.