Haberler, su kuyusu

Yeryüzünde Bir Umudun Doğuşu: Hazreti Amine Annemizin İsmiyle Afrika’da Açılan Su Kuyusu

     Afrika’nın kurak topraklarında, suyun hayat için ne kadar değerli olduğu her geçen gün daha da belirgin hale geliyor. Ancak umut ışığı, hayırseverlerin destekleriyle parlıyor. İşte tam da bu inançla, Hazreti Amine Annemizin hatırasını yaşatmak amacıyla adını taşıyan bir Su Kuyusu, Afrika’nın susuzluktan kavrulan topraklarında açıldı.

Hazreti Amine Annemizin ismini taşıyan bu kuyunun açılışı, bölgedeki insanlara yeni bir umut ışığı saçıyor. Her damlası dualarla sulanan bu kuyu, sadece su değil, aynı zamanda sevgi, merhamet ve bereketi de taşıyor. Artık, uzun mesafeleri aşmak zorunda kalan insanlar siz değerli bağışçılarımızın yardımlarıyla suya daha kolay erişebilecekler.

Hazreti Amine Annemizin ismini taşıyan bu su kuyusu, sadece bir su kaynağı değil, aynı zamanda insanlığın ortak değerlerini ve sevgi dolu yüreklerin gücünü temsil ediyor, umut dolu yarınlar için bir adım atıyor

 

 Vaha Derneği Gönüllüleri ve Üyeleriyle gelecek bağışlarınızla bu tür organizasyonlarımızla bu güzel geleneği sürdürmeyi ve toplumun birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.